FUTBOL, VOLEYBOL VE BASKETBOL TURNUVAMIZ SONA ERDİ

admin Ağustos 26, 2021 52 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafınca ortaklaşa olarak organize edilen; Futbol, Voleybol ve Basketbol Turnuvası dereceye giren sporculara ödüllerin verilmesiyle sonlanmış oldu.

Sandıklı Belediyesi önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanında 8 gün devam eden organizasyonda savaşım eden sporcu kardeşlerimiz, seyircilerimize birbirinden güzel ve çekişmeli maçlar izlettirdiler.

Turnuvanın son gününde meydana getirilen ödül töreninde değişik yaş kategorisinde dereceye giren kardeşlerimize ödüllerini; Sandıklı Belediye Başkan Vekili Recep Özkeskin, Sandıklı Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz, Sandıklı Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Hasan Kaşdaş takdim ettiler.

Burada bir konuşma meydana getiren Sandıklı Belediye Başkan Vekili Recep Özkeskin; “Pandemi sürecindeki imkânlar ve sınırlamalar çerçevesinde güzel bir turnuva gerçekleştirdik. Ümit ederim seneye Pandemi şartlarının olmadığı daha kapsamlı ve güzel bir turnuva yaparız. Katılan sporcularımıza, ailelerimize, hocalarımıza ve alın teri döken her insana teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiket:

admin

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 75 yazı paylaştı.

Ağu 27, 2021

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.