Deep Purple 25 Mayıs’ta İstanbul’da

‘’Smoke On The Water”, ‘’Highway Yıldız’’ ‘’Burn”, ’’Child in Time’’, ‘’Soldier of Fortune”, ”Hurricane”, ”Perfect Strangers’’ şeklinde birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satışına ulaşan Deep Purple, İstanbullu müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.
Tüm zamanların en iyi rock gruplarından biri olarak vasıflandırılan Deep Purple ‘The Whoosh! Tour’ kapsamında, Etken Bank’ın katkılarıyla 25 Mayıs akşamı İstanbul Life Park’ta sahne alacak.

50 yılı aşkın geçmişinde, rock müzik tarihinin en mühim virtüözlerini yetiştiren Deep Purple; Ritchie Blackmore’un yanı sıra, David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani şeklinde adları kadrosunda ağırladı. Müzik serüvenlerine 22 stüdyo albüm olmak suretiyle onlarca canlı albüm sığdıran grup, geçtiğimiz kasım ayında gösterilen son stüdyo albümleri ‘’Turning to Crime’’ ile senelerdir kendilerini gönülden destekleyen fanatiklerinin kalbini bir kez daha fethetti.

Ian Gillan, Roger David Glover, Ian Paice, Steve Morse ve Don Airey’den oluşan Deep Purple, unutulmaz hitlerini dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca müziksever ile paylaşmaya devam ediyor.
25 Mayıs’taki konserin biletleri 770 TL ile 2.200 TL içinde değişenfiyatlarla Passo’da.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.