BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

admin Temmuz 20, 2021 40 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, yurttaşlarımızın kutsal Kurban Bayramlarını kutladı.

Başkan Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Yardımlaşma, dayanışma duygularının zirveye ulaşmış olduğu bir kutsal Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Bayramlar toplumsal birliği elde eden değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanoğlu içinde karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği müstesna günlerdir.

Cemiyet hayatında büyük bir ehemmiyet taşıyan, birleştirici, bütünleştirici özelliği ile bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda halkımızla aynı güzel duyguları paylaşmanın luğu içerisindeyiz.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulmuş olduğu ve kişisel sevinçlerin toplu mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, ikili ilişkileri çoğaltmak için mühim birer fırsattır. Bu anlamda tüm kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep birlikte yaşamalıyız.

Bu vesileyle, başta Sandıklı’lı hemşerilerimiz olmak suretiyle tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını kutluyor, huzura, barışa ve hayırlara vesile olmasını yüce Tanrı’tan niyaz ediyorum.”

Etiket:

admin

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 75 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.