BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

admin Ağustos 29, 2021 59 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Pazartesi tüm yurtta kutlanacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “30 Ağustos, zamanı zaferle dolu büyük milletimizin büyük kahramanlık göstererek bizleri yok etmeye çalışan düşmana karşı birlik ve beraberlik ruhuyla göstermiş olduğu şanlı zaferin adıdır.

30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin ordusuyla, hanım, adam, genç, yaşlı tüm fertleriyle hep beraber direniş gösterdiği bir destandır. Vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara karşın, azimle ve kararlılıkla toprağını iyi mi savunma edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa, tüm dünyaya gösterdiği yerdir.

Kurtuluş Savaşı destanı, milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır ve tarihte eşine azca rastlanır kanla yazılmış bir zaferdir. Büyük Türk milleti ve onun bağrından çıkan kahraman askerleri, dün iyi mi ki Anadolu’da ülkesine, milletine ve vatan topraklarına karşı yönelen tehditleri bertaraf ettiyse bu günde aynı şekilde her tür tehlikeyi ve tehdidi yok edebilecek güç ve kararlılıktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk olmak suretiyle, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Kurtuluş destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yılı vesilesiyle halkımızın ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, sıhhat, mutluluk ve esenlikler arzuluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiket:

admin

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 75 yazı paylaştı.

Ağu 28, 2021

Ağu 30, 2021

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.