AKDAĞ TABİAT PARKIMIZA YOĞUN İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

admin Temmuz 28, 2021 34 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

Sandıklı Akdağ Doğa Parkımıza her geçen gün daha çok misafirimizi ağırlamakta, bölgede adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

Bu bağlamda gerek ilçemizden gerekse ülkemizin dört bir tarafınca yurttaşlarımız Akdağ Doğa Parkının görkemli güzelliklerini görmek için Sandıklımıza gelmiş olarak, Bungalov evlerimizde konaklama fırsatı bulmaktadırlar.

Yurttaşlarımıza daha güzel hizmet vermek için Akdağ Doğa Parkımıza bulunan Mini Marketimiz devamlı kendisini güncelleyerek, ihtiyaçların karşılanması noktasında misafirlerimize en uygun hizmeti vermektedir.

Akdağ Doğa Parkımızda bulunan öteki bir hizmet ise kiralık bisiklet hizmeti olup, bisiklet turu yapmak isteyen yurttaşlarımıza tabiat ve tabiatla baş başa kalabilecekleri güzel zamanlar yaşamalarına olanak sağlanmaktadır.

Yurttaşlarımız tarafınca en oldukça rağbet gören seyahat teknemiz ise Akdağ Doğa Parkında bulunan gölümüzde misafirlerimize güzel zamanlar geçirtmekte olup, yeşilin ve mavinin buluşmuş olduğu yerde görkemli fotoğraflar çekerek, toplumsal medyada Akdağ Doğa Parkının isminin duyulmasını sağlamaktadırlar.

Etiket:

admin

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 75 yazı paylaştı.

Tem 27, 2021

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.