AFYON MİLLETVEKİLLERİMİZDEN SANDIKLI ZİYARETİ

admin Temmuz 04, 2021 41 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya ve beraberindeki kurul Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün konuğu olarak ilçemizde bir takım temaslarda bulundular.

İlk olarak Sandıklı Belediyemizi ziyaret eden kurul, burada Başkan Mustafa Çöl tarafınca karşılanarak kendilerine meydana getirilen emekler hakkında kısa bir brifing verildi. Meydana getirilen sunumun akabinde kurul Sandıklı Ak Parti İlçe teşkilatına giderek burada İlçe Başkanı Osman Işık ve yönetim kurulu ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

Sonrasında kurul Sandıklı ilçemize meydana getirilen en büyük Cami olma hususi durumunu taşıyan Millet Camisinin inşaatını inceleyerek burada Sandıklı Cami Kuran Kursu, Müştemilatı Yapma ve Yaşatma Derneği üyeleri ile buluşarak kendilerinden mevzuyla ilgili bilgiler aldılar.

Buradan eski sıhhat meslek lisesinin olduğu alana yapılacak olan bölgenin en büyük ve en donanımlı Kültür Merkezi inşaatını gezen kurul, Başkan Mustafa Çöl’den mevzuyla ilgili bilgiler alarak meydana getirilen emek harcamaları yerinde incelediler.

Son olarak bölgemizin en büyük Hal Merkezlerinden birisi olacak olan Sandıklı Belediyesi Üretici Hali’ni gezen Milletvekillerimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya burada yapmış olduğu açıklamada; Afyonkarahisar ilimizin en büyük ilçesi olan Sandıklı için meydana getirilen emek harcamaları yakından takip ettiklerini, Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün hayata geçireceği projelerin devamlı takip edeni ve destekçisi olduklarını, ilçeye meydana getirilen yatırımların artacak çoğalacağının müjdesini verdiklerini ifade ederek ilçemizden ayrıldılar.

Etiket:

admin

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 75 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.